MÖBLER / Bord / Bord 6104354
nr 610 4354
Bord
Asien, tidigt 1900-tal, längd: 60, djup. 40, höjd. 45
Kondition: skada,slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 november 2009
kl 18:14:43
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr